Polsko-niemiecka księgarnia w Berlinie: buch|bund

Blog o Berlinie
Autorka: Blog o Berlinie
1 minut czytania
Photo by Pixabay on Pexels.com

Przytulna atmosfera, ciekawe propozycje książkowe i kącik kawowy. To wszystko znajdziecie w polsko-niemieckiej księgarni buch|bund znajdującej się w północnej części dzielnicy Neukölln.

Oprócz możliwości zakupu polskich, niemieckich i angielskich książek, odbywają się tu także spotkania autorskie. Miejsce samo w sobie nie jest zbyt duże, więc można praktycznie twarzą w twarz siedzieć ze znanymi osobistościami z kręgu literatury i kultury. Jeżeli chcecie być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, to koniecznie zapiszcie się do ich newslettera.

Myślę, że to buch|bund to idealne miejsce dla osób szukających ciekawych pozycji książkowych i luźnego klimatu. Księgarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19 oraz w soboty 11-18. Dodatkowo, na ich stronie internetowej możecie zamawiać książki z odbiorem osobistym lub wysyłką na wskazany adres. A nawet jeśli niczego nie wybierzecie, to polecam poradzić się właściciela księgarni, który chętnie poleci coś ciekawego. Super polskie miejsce w Berlinie!

Adres: Sanderstraße 8, 12047 Berlin
Udostępnij wpis